Lunteren - De Molenpol
NOG ENKELE WONINGEN/BOUWKAVELS TE KOOP
Het plan "De Molenpol" is ontwikkeld. Dit betekent het ontstaan van een voortreffelijke woonlocatie in Lunteren. Het plan biedt ruimte aan vrijstaande woningen, twee-onder-een-kappers, appartementen en rijwoningen. Voor elk wat wils, op de een van de mooiste locaties die Lunteren rijk is.
De eerste woningen in het woongebied De Molenpol in Lunteren zijn inmiddels opgeleverd. Wethouder Roel Kremers heeft de eerste sleutels overhandigd aan het gelukkige echtpaar Job-Paul en Eline Groeneveld. (lees meer)
De animo voor dit project is vanaf het begin af aan groot geweest. Mede dankzij de fraaie planontwikkeling door projectontwikkelaar De Bunte Vastgoed uit Ede, is Lunteren straks een schitterende wijk rijker.
Maar liefst 86 woningen zijn verkocht. Mensen die geïnteresseerd zijn in de nog beschikbare vrijstaande woningen kunnen voor meer informatie terecht bij de verkopende makelaars Keus Makelaardij of Domicilie Makelaars. Ook kunt u kijken op www.demolenpol.nl.
NOG ENKELE WONINGEN TE KOOP: (Voor kavels zie hieronder)
Kavel |
Prijs |
Oppervlakte |
A10 |
€ 209.500,- VON |
Ca. 306 m² |
C05 |
€ 199.500,- VON |
Ca. 283 m² |
C06 |
€ 299.500,- VON |
Ca. 437 m² |
C07 |
€ 289.500,- VON |
Ca. 420 m² |
C12 |
€ 239.500,- VON |
Ca. 355 m² |
D01 |
€ 314.500,- VON |
Ca. 470 m² |
|
|









